Gazety w USA

Czasopism, dwutygodników, kwartalników i miesięczników w Stanach Zjednoczonych jest bezliku. Wydawane są między innymi czasopisma szachowe, naukowe, muzyczne i oczywiście modowe.

Jeśli chodzi o bardziej znane tytuły, to na pewno na myśl może przyjść The New York Times, czyli gazeta codzienna, która w Ameryce uważana jest za jeden z najważniejszych dzienników. Kolejny znany tytuł to Forbes – dwutygodnik, zajmujący się biznesem i związanymi z nim sprawami.

The Advocate to miesięcznik dedykowany środowiskom LGBT, magazyn Men’s Health kierowany jest do mężczyzn, a Rolling Stone to jeden z najsłynniejszych magazynów muzycznych. Wszystkie panie zainteresuje na pewno czasopismo, którego twórców zainspirowała książka Thackeray’a – Vanity Fair.

Na jego stronach znajdziemy między innymi tematy związane z życiem celebrytów, kulturą i modą. Jeśli już o modzie mowa, to nie można również pominąć miesięcznika Harper’s Bazaar czy magazynu Vogue.

Wśród amerykańskich gazet znajdzie się też coś dla przedstawicieli Polonii. Tytuły takie jak Panorama czy Nowy dziennik od lat ukazują się na terenie Stanów Zjednoczonych.

agencje reklamowe poznań
News Reporter
Hobby: Reporter