Kolorowe, piękne i gustowne. A przede wszystkim kobiece i romantyczne. Takie są buty w kwiaty, które idealnie podkreślają kobiecy charakter.

Sklepy obuwnicze oferują pełną gamę tak stylizowanych butów, przeznaczonych na różne okazje. Wzór w kwiaty nadaje się dla kobiet w każdym wieku. Drobne, kwieciste łączki czy większe kwiaty na pantoflu dodają kobiecej sylwetce lekkości i ożywiają cały wygląd.

W kwiatowych stylizacjach obuwia, niebagatelną rolę odgrywa też kolor. Królują tu często pastele w kolorze miętowym, cytrynowym, łososiowym, lawendowym czy pudrowego różu. Równie interesująco wyglądają szpilki w intensywnych kolorach kwiatów fuksji lub chabru.

W tym sezonie styliści szczególnie polecają paniom buty inspirowane sztuką. Wyglądają one, jakby były pomalowane w kwiaty, niczym małe dzieło sztuki. Tak oryginalny dodatek najlepiej zaprezentuje się z klasyczną, białą spódniczką i delikatnymi, złotymi dodatkami.

Wybierając buty w kwiaty pamiętaj jedynie, aby pozostałe części garderoby nie zawierały kwiatowych elementów. Sukienka czy bluzka niech będą najlepiej gładkie, w odcieniu zbliżonym do koloru obuwia.

kroje sukienek na wesele
News Reporter
Hobby: Reporter