Monnari

Monnari to marka skierowana tylko i wyłącznie do kobiet. Chociaż jest to sieciówka mamy do czynienia z całkiem dobrej, jakości ubraniami.

Możemyw tym sklepie wybrać coś, na co dzień jak również na bankiet czy nawet weselną uroczystość. Sklepy są raczej małe, ale jak na swój metraż ze sporym wyborem.

Prowadzone są różnego rodzaju wyprzedaże po obowiązującym sezonie jak również promocje trwające podczas sezonu. W Monnari bardzo często spotkamy młode dziewczyny, ale również dojrzałe kobiety.

Kolekcje są raczej do przewidzenia Monnari ma swój styl elegancki, ale z prostą formą, dlatego bez problemu dopasujemy zakupy do garderoby, którą mamy. Dostaniemy tutaj odzież wierzchnią i inne ubrania.

Wykonane są z dobrej, jakości materiałów, dlatego cieszą się zainteresowaniem i rosnącą ilością klienteli. Sklepy najczęściej usytuowane są w galeriach i centrach handlowych.

Sieć sklepów stara się o najwyższą jakoś i o lojalność klientów proponując karty podarunkowe, rabaty dla stałych klientów oraz wyprzedaże.

www.fondlar.pl
News Reporter
Hobby: Reporter