Morze to jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków kierunków wakacji. Nic dziwnego, kąpiel w morskiej wodzie i długie wylegiwanie się na plaży to sprawdzona metoda na relaks. Jednak Ci, którzy poza wygodnym apartamentem i prażącym słońcem potrzebują czegoś jeszcze, powinni się rozejrzeć za miejscami, w których nie brakuje dodatkowych atrakcji. Bałtyk może oznaczać całkiem aktywny wypoczynek, jeżeli zdecydujemy się np.

na wynajem wodnego skutera. Nawet kilkanaście minut na takiej maszynie to niezapomniane przeżycie. Fale, które do tej pory trzeba było pokonywać mniej lub bardziej udolnym kraulem, będą przemykać jedna za drugą pod naszymi stopami. Nie mniej udana zabawa czeka na tych, którzy wsiądą na wielkiego, nadmuchiwanego banana i popędzą przywiązani za motorówką.

To świetny pomysł na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Razem ze znajomymi z pewnością chętnie zjecie również pyszną i – przede wszystkim – świeżą rybę. W takim razie powinniście ją kupić prosto z rybackiego kutra. Wszystkie atrakcje tego typu czekają np.

w Dziwnowie.

News Reporter
Hobby: Reporter