Mężczyźni coraz częściej uczestniczą w życiu mody. Co ciekawe nie jest to zjawisko tak bardzo nowe, bo bardzo wielu znanych i cenionych projektantów to właśnie mężczyźni. Z drugiej strony zauważyć można dość szybko rosnące zainteresowanie modą – nie tylką męską – wśród mężczyzn, którzy coraz częściej prowadzą własne blogi poświęcone temu zagadnieniu i dzielą się ze społecznością internetową swoimi przemyśleniami związanymi z najnowszymi trendami.

W życiu codziennym taka opinia mogłaby być bardzo pomocna, tym bardziej że kobiety chętnie pytają o opinię dotyczącą ich kreacji kogoś przeciwnej płci – czy to partnera, czy członka rodziny. Przyjęło się, że kobieta ubiera się w pewnym sensie, by czarować – głównie mężczyzne. Do tej pory jednak mało kto zajmował się modą kobiecą w taki sposób, w jaki robią to mężczyźni prowadzący na ten temat blogi.

Skrupulatna, szczegółowa analiza i ocena przynosi powiew świeżości, innego, bardziej analitycznego i mniej emocjonalnego spojrzenia na trendy pojawiające się w kobiecej modzie.

Poza
News Reporter
Hobby: Reporter