Poza

Bez wątpienia sieciowe sklepy odzieżowe są najczęściej odwiedzanymi w swojej kategorii. Jednak już od kilku lat panuje trend, który oczywiście jest obecny u mniejszej części kobiet niż u tych, które sieciówki jednak wybierają.

Niektóre panie odchodzą od kupowania w tego typu sklepach na rzecz mniejszych, najczęściej prywatnych sklepów z odzieżą lub sklepów z odzieżą używaną. Jednym z powodów, dla których tak się dzieje jest niewątpliwie dostępność tego typu sklepów.

Dla jednych jest to plus, dla innych wielka wada, ponieważ kiedy coś jest szeroko dostępne, jest noszone przez wszystkich wokół. Tym sposobem nie trudno spotkać inną kobietę na ulicy, w kawiarni czy pracy, która będzie nosić tę samą sukienkę co my.

Dlatego właśnie, część kobiet rezygnuje z sieciówek, aby nie nosić tego wszystkiego, co inni i wyróżniać się z tłumu. Innym z powodów jest produkcja dostępnej tam odzieży.

Najczęściej produkowana jest po najmniejszych kosztach w Chinach czy Bangladeszu, co sprawia, że kobiety zainteresowane ochroną praw człowieka, nie kupią bluzki od tego typu koncernu.

www.krakow.turystyka.pl
News Reporter
Hobby: Reporter