Najdziwniejsze hotele świata
www.wymiendzinsy.pl

Niektóre hotele na świecie prześcigają się w zdobyciu tytułu najdziwniejszego miejsca. Niektórzy turyści z chęcią odwiedzają takie miejsca, które są ciekawym pomysłem na spędzenie urlopu. Do dziwnych hoteli na pewno zalicza się Inntel Hotel Zaandam położony w holenderskim miasteczku.

Fasadę budynku wykonano z blisko 70 domków jednorodzinnych, co nadaje mu nietypowego charakteru. Każdy pokój odzwierciedla bogatą historię rejonu. W Czechach znajdziemy hotel Jested, który zlokalizowany jest w oryginalnej wieży położonej na górskim szczycie.

Umiejscowienie ośrodka to okazja do aktywnego spędzania czasu. Angielski Spitbank Fort to fort, który został poddany renowacji. Fort zmieniono w ekskluzywny hotel, w którym mieści się osiem pokoi.

Co ciekawe, goście mogą zjeść hotelowe śniadanie w latarni morskiej, z której rozciąga się widok na cieśninę Solent. W Korei Południowej możemy wybrać się do Sun Cruise Resort, który mieści się na samym szczycie wzgórza. Hotel ma nietypowy kształt i przypomina statek wycieczkowy.

News Reporter
Hobby: Reporter