Zaskakujące hotele świata

Hotele mogą przybierać różne kształty i oferować pokoje o nietypowych wystrojach. Każdy z takich hoteli odznacza się niepowtarzalnych stylem i na pewno nie daje o sobie zapomnieć.

Na świecie istnieją dziwaczne hotele, które mimo swojej oryginalności oferują gościom komfortowe warunki i przyciągają kolejnych odwiedzających. W Japonii znajduje się 9 hours Koyoto, który urządzony jest na podobieństwo promu kosmicznego.

W jego wnętrzu umieszczone zostały pokoje-kapsuły, a dla mężczyzn i kobiet wydzielono osobne piętra. W takich kapsułach goście znajdują specjalne poduszki oraz pościel.

Kolejny na liście najdziwniejszych hoteli jest Wigwam Motel w Stanach Zjednoczonych. Obiekt ten przypomina wioskę złożoną z kilkunastu namiotów tipi.

W namiocie znajdują się meble kolonialne, by goście mogli poczuć klimat prawdziwej wioski indiańskiej. Chiński Sheraton Huzhou Hot Spring Resort został stworzony na planie okręgu.

Wyróżnia się ekskluzywnymi apartamentami i niezwykle bogatym zapleczem rekreacyjnym. Każdy apartament ma swój balkon i część wypoczynkową.

News Reporter
Hobby: Reporter