Domek letniskowy z poddaszem
www.led-poland.com

Domek letniskowy to idealne miejsce to urlopowego wypoczynku. Ważne, by domek znajdował się w przyjaznej okolicy, ale również, by sam w sobie był przyjemny. Jeżeli jest przeznaczony do użytkowania przez wielodzietną rodzinę, to przyda się dodatkowa kondygnacja.

Dzięki dodatkowej kondygnacji, pomieszczenie dzienne będzie mogło znajdować się na dole, a przestrzeń sypialnia zostanie ulokowana na poddaszu. Parter przeznaczany jest na cele rekreacyjne i spędzanie czasu w ciągu dnia. Salon staje się przestronnym miejscem, gdy nie trzeba wydzielać w nim przestrzeni do spania.

Na parterze powinna znajdować się także łazienka. To istotne również z powodu kwestii praktycznych – na dole łatwiej jest poprowadzić niezbędne instalacje. Na poddasze będą prowadziły schody, które także nie mogą zająć zbyt dużo miejsca. Do montażu wszelkich urządzeń sanitarnych należy postawić na dobrej jakości usługi hydrauliczne serock.

Z powodu ograniczania przestrzeni, są one zazwyczaj dość strome. W domku nie ma miejsca na korytarz, dlatego schody prowadzą od razu do pomieszczenia sypialnego.

News Reporter
Hobby: Reporter