Domek letniskowy dla dużej rodziny
www.bieg-pastow.pl

Większy domek letniskowy to dobre rozwiązanie dla sporej rodziny. Taki domek wiąże się oczywiście z większymi kosztami, ale pozwala na przyjemny wypoczynek i użytkowanie przez dłuższy czas. Większa powierzchnia to możliwość stworzenia wielu pomieszczeń i różnych udogodnień, a co za tym idzie wiąże się z komfortem i wygodą. Domek letniskowy dla całej rodziny powinien posiadać salon i kilka pomieszczeń sypialnych. Najlepiej, by pokoje do spania zostały wydzielone na poddaszu.

Nie będą wtedy zajmowały dziennej przestrzeni rekreacyjnej, która znajduje się na parterze. Nawet w większym domku powinna wystarczyć jedna łazienka z kabiną prysznicową. Na dużą rodzinę warto przeznaczyć większą kuchnię, a nawet spiżarnię. W domku przydatne będzie miejsce na wszelkie sprzęty sportowe i rozrywkowe. To właśnie w schowku umieścimy wózek dziecięcy, zabawki i piłki czy dmuchane materace.

Jeżeli dysponujemy większym budżetem, możemy wybudować dom z piwnicą, w której schowamy różne rzeczy, by nie zagracały salonu.

http://www.bikeovo.pl/wozki-i-foteliki/wozki-c.html
News Reporter
Hobby: Reporter