Spodnie typu boyfriend – kto może je nosić?

Boyfriendy, czyli jeansy ukradzione z szafy chłopaka, podbiły serce miłośniczek mody. Luźno skrojone i zwężane od kolan w dół, niski stan oraz podwinięte nogawki to ich cechy charakterystyczne. Trend na taki krój spodni można zaobserwować od kilku sezonów i nie zapowiada się, aby miało się to zmienić.

Jednak jest to taki fason spodni, który może zatuszować mankamenty figury i sprawić, że będziemy wyglądać lepiej lub może niepotrzebnie wyeksponować niedoskonałości. Z tym typem spodni należy uważać, dlatego sprawdź czy nadają się do Twojej figury. Przede wszystkim boyfriendy poleca się wysokim i smukłym kobietom, ponieważ ich krój skraca nogi.

Jeśli masz figurę odwróconego trójkąta, czyli Twoje ciało jest bardziej rozbudowane w górnych partiach, takie spodnie świetnie wyrównają proporcje sylwetki i odciągną uwagę od szerokich ramion. Kobiety o masywnych udach i biodrach także mogą sobie na nie pozwolić. Ponieważ boyfriendy skracają, niezbyt wysokie dziewczyny powinny nosić do nich szpilki lub nie podwijać nogawek.

sukienki rozkloszowane midi www.super-box.com.pl
News Reporter
Hobby: Reporter