www.mycharts.com.pl

Strój jest tym bardziej steampunkowy im bardziej w swojej formie nawiązuje do epoki wiktoriańskiej. Jeżeli masz zatem wątpliwości, czy jesteś wystarczająco dobrze wystylizowany zadaj sobie pytanie, czy twój ubiór sprawdziłby się właśnie w czasach wiktoriańskich.

Jeżeli odpowiedź brzmi nie to dodawaj kolejne elementy, mieszaj je i łącz aż uzyskasz zadowalający efekt. Ludzie żyjący w epoce wiktoriańskiej jako pierwsi w historii wykorzystali technologie parową, która w ogromnym stopniu zrewolucjonizowała codzienne życie.

Dlatego też oczywistym jest fakt, że steampunkowy ubiór powinien w możliwie największym stopniu nawiązywać właśnie do tego wydarzenia. Należy pamiętać tez o tym, że stwierdzenie 'co za dużo to nie zdrowo’ ma się nijak do mody steampunkowej.

Tutaj im więcej wszelkich dodatków i akcesoriów tym bardziej wiktoriańsko, a im bardziej wiktoriańsko tym lepiej. Jeżeli zatem boisz się, że przesadzasz ze swoją stylizacją to najprawdopodobniej jesteś już wystarczająco steampunkowo ubrany.

bokserki męskie luźne
News Reporter
Hobby: Reporter