Szerokie biodra to nie problem

Spodnie to podstawa garderoby współczesnej kobiety. Noszone do pracy, na randki czy po prostu na co dzień ze względu na swoją wygodę. Spodnie dobrze dobrane do figury są dowodem na to, że każda kobieta może w nich wyglądać i czuć się atrakcyjnie, nawet te z bardzo rozbudowaną dolną częścią ciała. Kobiety o dużych biodrach i masywnych udach powinny zrezygnować z obcisłych rurek, które podkreślają każdą niedoskonałość figury, a zainwestować w spodnie o prostych nogawkach. Możesz także postawić na popularne boyfriendy.

Luźny krój i lekkie zwężanie od kolan w dół sprawi że duże biodra zostaną zgrabnie zatuszowane. Aplikacjom na pośladkach i kieszeniach powiedz zdecydowane „nie”. Przy takim typie figury, ozdoby optycznie powiększają zamiast wyszczuplić. Zatem kieszenie powinny przylegać do pośladków i nie przyciągać uwagi. Pamiętaj, aby wybierać spodnie w ciemniejszych odcieniach, ponieważ dzięki nim sylwetka będzie się wydawać bardziej smukła.

Te w kolorze białym nie będą dobrym wyborem. To samo dotyczy przetarć. Jeansy przetarte na udach wręcz zaakcentują ich masywność. Teraz już wiesz, ze wybór spodni przy dużuch biodrach to nie problem. Należy tylko przyjrzeć się własnej sylwetce i sprytnie zamaskować jej mankamenty.

News Reporter
Hobby: Reporter